т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.01.2017

Тепле Різдво по-винниківськи: день другий і підсумки святкувань (ФОТО)

20170109_153239

Винники зустріли Різдво Христове теплими урочистостями впродовж 8-9 січня.

Сценки, тематичні різдвяні оповіді і вірші, пісні, вертепи вітали винниківчан на території Історико-краєзнавчого музею у Винниках.

У другий день заходу «Тепле Різдво по-винниківськи» містян вітали творчі колективи Винник, Сокільників, Чишок, Львова, Чижикова і Підберізців.

Гостей частували козацьким кулішем, звареним керівником товариства “Прикарпатська Січ” козаком Богданом Пужаком, варениками від просвітян, глінтвейном, ковбасками та солодощами.

В рамках урочистостей продано картини вихованців БДЮТу Винник. Виручені кошти за ікони буть передані на допомогу воїнам АТО.

Також атовцям передадуть ще 20% коштів від продажу картин винниківської художниці Уляни Калагурської. Виставку живопису якої урочисто відкрили у музеї сьогодні.

Нагадаємо, вчора, 8 січня, містян та гостей вітала малеча театральної студії ЗМВ, вихованці Народного дому Винник, Просвіти, СЗШ №47, Винниківської санаторної школи-інтернат, гурти «Марвінок» та «Земляки».

Свято організоване Винниківською міськрадою, Історико-Краєзнавчим музеєм, молодіжними організаціями міста за підтримки депутата ЛМР Григорія Козловського та місцевих меценатів.

17.2017