Театральна Студія ЗМВ провела свято з нагоди першої річниці

zmv1

Свято натхнення відбулось у бібліотеці для дорослих м.Винники у п’ятницю, 22 вересня.

«Саме у цей день, рівно рік тому, здійснилась маленька мрія – відкриття театральної студії!
Стільки планів та ідей. Бажаю усім нам успіхів та натхнення», – привітала усіх керівник і наставник юних театралів Анастасія Пришляк.

Свято відбулось у дружній родинній атмосфері. Створивши атмосферу казки з відповідними костюмами, Анастасія Пришляк нагородила усіх учасників грамотами за навчання та участь у різноманітних заходах впродовж року.

Продовжились урочистості смакуванням солодощами.

Нагадаємо, що урочисте представлення студії «ЗМВ», її засновників та знайомство з новими, першими учнями сезону 2016-2017рр. відбулось 18 вересня 2016р. Яку, на базі дорослої бібліотеки у Винниках, за підтримки Винниківської міськради, відкрила ЛМГО «Золота молодь Винник».

Фото: Анастасія Пришляк

15.2017