16.01.2017

СЗШ №29 – з новим директором Оксаною Верхівською

20170116_114200

Оксану Верхівську – директора СЗШ№29 у м.Винниках представили колективу сьогодні, 16 січня.

Познайомила з новим керівником педколектив школи в.о. начальника управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик та начальник відділу освіти Личаківського району Зоряна Хонько.

«Сьогодні ми представляємо вашого нового керівника, який допоможе вам рухатися в ногу з часом. Це є людина, яка має дуже гарний досвід роботи і в навчальному закладі, і досвід роботи з міжнародними проектами, що робить її сучасним управлінцем», – зазначила Зоряна Довганик.

Оксана Верхівська розповіла присутнім про свій педагогічний досвід та запевнила, що школа мінятиметься і виходитиме на ще кращий рівень:

«Всім нам зрозуміло, що в освіті потрібні зміни. Ми це не можемо зробити ані за день, ані за два, ані за три, тобто це потребує часу і великих зусиль. Звичайно, що молодша школа є фундаментом всієї освіти, тому ми будемо приділяти їй велику увагу. Але ми повинні і в старшій школі виховати  випускника, завдяки нашим новітнім, інноваційним технологіям».

Від місцевої влади та батьків учнів привітав нового директора школи заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Подякував за роки праці заступник і попередньому керівнику школи – Оксані Демцюх.

Новий директор школи приступила до своїх обов’язків уже з сьогоднішнього дні і склала певний розпорядок на цей тиждень для подальшого ознайомлення зі школою та її працівниками.

Зазначимо, Оксана Верхівська – вчитель іноземної мови І категорії.

14.2017