20.10.2016

Свято Гарбузової родини відбулось на території Винниківської санаторної школи-інтернат

20161020_141658

Винниківська санаторна школа-інтернат провела свято Гарбузової родини із майстер-класами від професійних шеф-кухарів.

Західна група шеф-кухарів, які неодноразово приїздили у школу-інтернат з майстер-класами навчала і гостила дітей, педагогів та керівництво Винниківської міськради справжнім бограчем.

Про ідею і мету заходу розповіла директор ВСШІ Лілія Свистович.

«Ідея майстер-класу надворі з бограчем виникла ще минулого року, але шеф-кухарі завжди дуже зайняті. І от коли вони трішки звільнилися ми вирішили, що поєднаємо майстер-клас зі святом Гарбузової родини, – ділиться п.Лілія. – До свята кожен клас підготував своє завдання, яке втілив на сьогодні. Крім цього, ми запросили неповноправних діток з НРЦ святого Миколая. Кожен клас отримав свого гостя. Загалом приїхали 20 учнів. Тому що дуже важливо, щоб наші дітки навчились спілкуватись із неповносправними. На жаль, цьому не вчать».

Учні школи мали 4 уроки навчальної програми, після чого продовжували вчитись на природі.

На подвір’ї школи учні презентували творчі вироби осінньої тематики, танцювали, співали, навчались на майстер-класах та спілкувались.

Як зазначила Лілія Свистович, традиційні Фестини на території Винниківської санаторної школи-інтернат відбудуться у травні.

Нагадаємо, що у вересні педагоги та учні старших класів провели вечір-пам’яті о.Генрі Ноуена.

11.2017