02.04.2017

Святкове «Караоке на футболі» відбулось у Винниках

17553869_807545229407735_7426889888345826380_n

Винниківчани мали свято живої музики і співу «Караоке на футболі» в рамках запису програми «Караоке на селі» від телеканалу “Перший Західний”.

Спробувати свої сили і показати співочий талант на стадіон імені Богдана Маркевича сьогодні, 2 квітня, прийшли кілька сотень винниківчан.

Харизматичний дует “Ріка життя” – Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук дотепно, щиро і відкрито розважали, співали та спілкувались з винниківчанами.

Переможницею сьогоднішнього проекту стала Юліана Опалевич, яка отримала головний приз шоу «Караоке на футболі» – електричну піч та безліч приємних продуктових та сувенірних пакетів.

Хлопці з гурту “Рококо” м.Львів створили ажіотаж серед молодої публіки, а спеціальний гість – Народний артист України Іван Попович «запилив» весь майданчик.

Слова вдячності висловили міський голова Винник Володимир Квурт та депутат ЛМР Грирогій Козловський, який в свою чергу презентував співаку іменний шарф ФК «РУХ».

«Автори і ведучі цієї програми насправді бережуть українську пісню, приїжджають і дають можливість радіти разом з ними, співаючи чудових українських пісень. Винники – найкращі!», – наголосив Володимир Квурт.

Більше фото тут

Share on Facebook34Share on Google+0Tweet about this on Twitter