22.02.2018

«Свобода в школі» – VII Міжнародна конференція розпочалась у Винниківському інтернаті

20180222_101626

Винниківська санатона школа-інтернат відкрила перший день дводенної освітньої конференції «Свобода в школі».

22 лютого у Винниківській санаторній школі-інтернат відбулось відкриття VII Міжнародної наукової конференції за участю спікерів з України, Польщі, Литви, Італії, Швеції, Нідерландів, Словаччини, Чехії, Естонії, Литви. Конференція об’єднує доповідачів, серед яких педагоги, науковці, експерти, освітяни та учні школи.

«Коли ми говоримо про реформу освіти, то на нашу думку, – без свободи вона не можлива. Це те, на чому має ґрунтуватися все суспільство, – відкрила конференцію директор школи, голова ГО «Школа мрій», депутат Винниківської міської ради Лілія Свистович.

Символом конференції 2018 року стала пташка, яка, власне, уособлює свободу.

«Мені сьогодні надзвичайно приємно, що ті зусилля, які докладає наш педагогічний колектив школи-інтернату із Лілією Євгенівною має такий прекрасний результат і сьогодні ви тут.

Провести всьоме міжнародну конференцію, зібрати зірковий склад доповідачів, учасників з цілої України, зібрати людей, яким не байдуже майбутнє в найширшому сенсі цього слова. Адже, від того, кого ми навчимо, кого виховаємо, будівельників чи руйнівників, залежить майбутнє нашого міста, майбутнє нашої держави», – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

Привітала учасників та організаторів заходу український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч Оксана Юринець.

У перший день конференції виступили:

Експерт напрямку «Освіта» «Українського інституту майбутнього» (UIF) Микола Скиба;

Літературознавець, франкознавець, публіцист, директор Дому Франка Богдан Тихолоз;

Старший вчитель, викладач школи для дітей з особливими потребами Нік ван Гемерен;

Учень ВСШІ Роман Чемерис;

Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті;

Експерт зі спеціальної освіти Генк Бонс.

Директор школи, вчитель математики та інформатики, дефектолог Адам Олейник.

Продовжиться конференція завтра, 23 лютого, з 9:00 год.

О 18:00 год відбудеться підведення підсумків конференції, видача сертифікатів та закриття конференції.

Онлайн відеотрансляцію показує RAZOM.TV

Share on Facebook53Share on Google+0Tweet about this on Twitter