т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.06.2017

Сучасний спорткомплекс на базі ораторії св.Боско у Винниках відкриють на початку липня

20170608_160044

Салезіяни м.Винники готуються до відкриття сучасного спорткомплексу на базі ораторії св.Івана Боско.

Про це розповів настоятель спільноти о. Володимир Кобілінець.

«На території ораторії уже на початку липня плануємо відкрити спортивний комплекс з кількома профільними майданчикам для спортивного розвитку дітей та заохочення до здорового способу життя наших прихожан і мешканців нашого міста та відкриття «Дому Дон Боско», – каже о.Володимир. – Силами Винниківської міськради ведуться роботи по влаштуванні мережі зовнішнього освітлення території, що забезпечить основні вимоги безпеки і комфорту наших відвідувачів».

Урочисте відкриття комплексу припаде на початок літнього табору для дітей «Веселі канікули», що триватиме впродовж 2-16 липня.

Нагадаємо, 29 жовтня 2015 року, у Мілані відбулася церемонія офіційної передачі «Дому Дон Боско» салезіянській монашій спільноті м. Винники (УГКЦ). «Дім Дон Боско» впродовж півроку представляв Салезіянське Згромадження на міжнародній виставці ЕКСПО-2015 в Мілані.

Тема павільйону о. Боско: «Виховувати молодь – енергія для життя».
Саме тут, у салезіянській ораторії, ця споруда продовжуватиме виконувати свою місію: дому, школи, ігрового майданчика й духовного середовища.

Пріоритетними матеріалами, що були використані для «Дому Дон Боско», є деревина, сталь і натуральні тканини. Структурні частини стелі, підлоги і велика частина зовнішнього покриття зроблені з дерева. Частини фундаментів і опор виготовлені зі сталі, а зовнішня конструкція із матеріалів, що містять натуральні волокна.

Share on Facebook166Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень