т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.09.2016

Стихійна торгівля – небезпека споживачам купленої продукції

13229386

Комісія із благоустрою у м.Винники попереджає про небезпеку від спожитих продуктів, куплених на стихійному ринку «з підлоги».

У Винниках намагаються торгувати продукцією на вулиці, про це розповів голова інспекції з благоустрою Славомир Каторож.

«Попри створення павільйону сільгосппродукції, недобросовісні мешканці навколишніх сіл продовжують розміщати продукти з власного подвір’я на дорозі, – каже Каторож. – Усі порушники нестимуть відповідальність, в тім числі й правову, адже торгівля з рук у невстановлених місцях, карається штрафом від 17 до 119 гривень з конфіскацією товару або без неї. За порушення правил благоустрою м.Винники штраф складає від 340 до 1360 грн».

За інформацією контролера Оксани Багрій, з вересня оплата на ринку «Матвол» складає: 5грн. – комунальний збір та 5грн. – за перевірку продукції лікарем ветеринарно-санітарної експертизи (Андрієм Чвартковським), що в сумі – 10 грн. за день реалізації продукції на ринку.

Інспекція благоустрою у м.Винники нагадує мешканцям, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції.

Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продуктів харчування у невстановлених місцях.

Нагадаємо, що з липня місяця на ринку «Матвол» відкрито павільйон сільгосппродукції, розрахований на 100 місць.

17.2017