т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.08.2016

Стіни коридорів КЦ «Дозвілля» у Винниках отримали нове життя (ФОТО)

Винниківський митець Лев Левків розмалював стіни коридорів у КЦ «Дозвілля».

В додаток до нового планшета сцени вихованці культурного центру у Винниках матимуть «живі коридори». Про це розповіла Заслужений діяч культури, хореограф Тетяна Патер.

«Стіни уже не мали належного вигляду, ремонтом і не пахло, а треба було щось придумати, – каже п.Патер. – Член нашої громадської організації Лев Левків, який неодноразово приходив на допомогу, визвався і тут. Плоди наших ідей уже мають життя на стінах коридорів».

Народна творчість у «Дозвіллі» сприяє відродженню народних традицій, звичаїв та обрядів. Саме тому на стінах автори зобразили мальви, цвіт калини, ліс та берези, які переплітаються з абстрактними мотивами.

Принагідно, Тетяна Патер висловила слова подяки людям, які активно долучились до благоустрою у «Дозвіллі»: «Я щиро дякую сьогоднішній міській владі – міському голові Володимиру Квурту та Богдану Шустеру, нашому постійному меценату Григорію Козловському, п.Петрові Стецку та Борису Калінічуку за увагу та допомогу нашому дому. Окреме дякую Леву Левківу та Андрію Жукові за втілення наших художніх задумів».

Зазначимо, що уже 5 вересня о 18.00 год. відбудеться перший відритий урок вихованців усіх гуртків КЦ «Дозвілля».

Share on Facebook10Share on Google+0Tweet about this on Twitter

21.2017