15.01.2018

Старий Новий рік винниківчани святкували у Народному домі Винник

26850788_964051383757118_6344192397791755253_o1

Народний дім м.Винники, Винниківська міськрада за участю молодіжного колективу Театральної студії ЗМВ та Народних домів Левандівки, Рудно, Збоїщ провели свято Старого Нового року.

Колядки, щедрівки, сімейні виступи, театральні дійства показували у Народному домі Винник 13 січня.

«Тепла атмосфера, щирі посмішки, не змовкали колядки та безконечні, щирі, гучні оплески подяки виконавцям за подароване ними глядачам неймовірне мистецтво співу, високу майстерність виконання ! Дякую нашим гостям Вокалістам Університету внутрішніх справ, творчим колективам- Народному хору “Левада”, “Левандівське ретро”,вокальному тріо Збоїща, п. Андрію Петришину з товариства “Козацький кіш”- ви створили неймовірне свято , де насправді відчувався дух Різдва, гарний приклад для підростаючого покоління!», – йдеться на сторінці в.о.директора Народного дому Винник Наталії Вінярської.

Подякувала за атмосферу свята й керівник Театральної студії ЗМВ Анастасія Пришляк: «Щиро дякуємо організаторам за чудове свято, яке об’єднує щастям та любов’ю! Дякуємо глядачам за щирі та гучні аплодисменти».

Після понад чотирьохгодинних святкувань, учасників колективів та керівників Народних домів привітав заступник міського голови Винник Богдан Шустер, подякувавши за творчість, дружність та збереження традицій українського народу і нашої місцевості.

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

11.2018