02.08.2017

Стартує он-лайн голосування за нагородження званням «Почесний громадянин м.Винники»

ujkjc1 (1)

Винниківська міськрада оголошує он-лайн голосування щодо визначення Почесного громадянина міста Винники у 2017р.

Винниківчани можуть голосувати за обрану кандидатуру ТУТ.

Звання надається щорічно з метою відзначення видатного внеску у розвиток економіки, науки, культури, соціальної сфери, а також у підвищенні авторитету м.Винники, офіційного визнання заслуг перед містом, встановлення порядку нагородження званням «Почесний громадянин міста Винники».

Голосування триватиме на сайті міської ради до 15 серпня. Відтак, нагородження переможців підсумкового голосування відбудеться на урочистій сесії у День Незалежності України 24.08.2017р.

Нагадаємо, минулоріч звання «Почесний громадин м.Винники» отримали: український і словенський шахіст, міжнародний гросмейстер, винниківчанин Олександр Бєлявський і український журналіст, письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року”, винниківчанин Юрій Винничук.

Голосування за номінантів "Почесний громадянин Винник" - 2017 рік
  • Микола Тинкалюк 42%, 321 vote
    321 vote 42%
    321 vote - 42% of all votes
  • Ігор-Юрій Маркевич 39%, 292 votes
    292 votes 39%
    292 votes - 39% of all votes
  • Ігор Ігнатович 19%, 143 votes
    143 votes 19%
    143 votes - 19% of all votes
Total Votes: 756
01.08.2017 - 16.08.2017
Voting is closed

Номінанти на звання
Почесний громадянин Винник” – 2017 рік
Біографічна довідка
 Mar

Ігор-Юрій Маркевич (*1927). Народився й виріс, прожив у Винниках усе своє життя, за винятком років війни. Брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина». Батько його Теодор Маркевич був членом ОУН-УПА. Під час війни пережив розлуку з рідними. Аж у 1988році дозволили поїхати в гості до рідних в Америку, але нажаль батьків живими він уже не застав.
Після війни був мобілізований до радянської армії. Після армії одружився, виховав з дружиною 3 дітей, 6 внуків, 2 правнучки.
З 1990 по1995 був головою церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м.Винники. Активний учасник зведення церкви. Згодом багато років працював паламарем.

Tyn

Микола Тинкалюк (*1954) – львівський фотомайстер, художник Міжнародної федерації фотомистецтва, член Національної спілки фотохудожників України.
Микола Тинкалюк народився у 1954 році. Закінчив сільську восьмирічну школу, Косівський технікум народних художніх промислів, здобув фах художника, майстра з обробки кольорових металів.
У 1973 приїхав на роботу до Львова. 37 років працює на посаді ювелір-модельєр Львівського ювелірного заводу. Мешкає у м. Винники.
Фото захопився у 1972 році. 3 1988 року бере активну участь у міжнародних салонах. У 2003 році отримав звання AFIAP, а в 2006 році – EFIAP. Експонувався у 39-ти країнах світу, взяв участь у 240 салонах, на яких здобув понад півсотні нагород.

Ign Ігор Ігнатович (*1952) – канадець українського походження Ян (Ігор) Ігнатович (фото), бабця, дідусь і мама якого мешкали у Винниках. Підприємець, меценат, громадський діяч.
Продюсер першої англомовної художньої стрічки «Гіркі жнива» (робоча назва «Врожай диявола»), в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932-33 років.
Засновник і президент “Acuity Funds”, фірми, яка стала однією з провідних і тривалих фондів суспільно-відповідальних фірм Канади, і першою канадською фірмою, що була запрошена стати дорадником Об’єднаних Націй в справах інтеґрації суспільних, екологічних і фінансових факторів з менаджментом інвестицій.
Cклав поважну пожертву на відновлення історичного будинку Королівської Консерваторії Музики в Торонті, який перейменували на “Ihnatowycz Hall”, і встановив стипендії для заавансованих піяністів. Рівно ж склав пожертву на заснування “Ihnatowycz Institute for Leadership” при “Richard Ivey School of Business” i кафедру студій при цім інституті.
Спів-голова успішної кампанії зібрання $10 млн. на розбудову українського Дому Опіки в Торонто. Започаткував і частинно фінансував план перебудови пластового табору при станиці Торонто. Підтримує різні освітні, музичні і мистецькі установи.

Share on Facebook158Share on Google+0Tweet about this on Twitter

25.2017