т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.04.2016

Старшокласниці СЗШ№29 м.Винники презентували дефіле «Я душу одягну у вишиванку…»

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Винниківська СЗШ №29 презентувала показ творчих робіт «Я душу одягну у вишиванку»

Вишивка нитками та бісером на сорочках, сукнях, спідницях, оздоблені аксесуари: клатчі, сумочки, пояса, віночки, а також продумані образи українського вбрання демонстрували учениці 8-11 класів школи.

«Ми сьогодні стали свідками найчарівнішого, найпрекраснішого свята, яке може бути в нашій Україні» – виступила з промовою та словами вдячності директор школи Оксана Демцюх.

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер висловив подяку за активність та виховання патріотів адресовану ученицям, вчителю технологій та дизайну Ірині Кобильник, а також керівництву школи.

Учасниці заходу були запрошенні для виступу на відзначенні 350-ліття надання Винникам магдебурзького права, яке відбудеться 29 травня 2016р.

Фотозвіт заходу можна переглянути перейшовши за посиланням “Я душу одягну у вишиванку…”

Share on Facebook38Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень