Сьогодні свій день народження відзначає Григорій Козловський

35572404

Українському підприємцю, меценату і громадському діячеві, депутату Львівської міської ради 7-го скликання, винниківчанину Григорію Козловському – 47! Вітаємо!

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус, громада міста вітають Григорія Козловського, відомого своєю меценатською діяльністю, сприянням розвитку культури та спортивного виховання.

Сердечно вітаємо, бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений приємними враженнями, потрібними і важливими справами! Міцного Вам здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, як благодійника, на господарській, так і на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Липень

21.2018