25.04.2017

«Шлюб за добу» можна буде взяти у Винниках

bea98bee0eea2435a720c80f5e00e317

Рішенням позачергового засідання Виконавчого комітету Винниківської міськради вирішено взяти участь у пілотному проекті щодо державної реєстрації шлюбу «Шлюб за добу».

Комфортним і якісним забезпеченням «експрес-одруження», його організацією займатиметься уповноважений працівник органу державної реєстрації актів цивільного стану – керуючий справами виконавчого комітету Любов Шуберт.

Першим молодятам, бажаючим скористатись даними можливостями, реєстрація і офіційна частина церемонії «Шлюб за добу» буде надано безкоштовно.

Нагадаємо, метою такої ініціативи є створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану задля реалізації гарантованого державою права на шлюб.

Лютий

19.2018