31.08.2018

Школи у м.Винники готові до навчального року 2018-2019 рр.

22735

До нового навчального року, що розпочинається у понеділок, 3 вересня, винниківські школи готові.

Відповідний висновок надала спеціальна комісія, яка перевірила класи і самі будівлі ще минулого року.

Так, впродовж 2018 року у СЗШ виконали ремонтні роботи у дзеркальній залі, відремонтували вхідні сходи, встановили мікровентиляцію на віконних системах, влаштували ще одне класне приміщення, провели благоустрій території школи.

У СЗШ №47 замінено вхідні двері, відремонтовано коридори, сходи та цокольне приміщення.

Триває ремонт системи котельні і опалення та завершено благоустрій території у СЗШ «Берегиня».

Винниківській санаторній школі-інтернат провели зрізку аварійних та сухостійних дерев, чистку каналізаційної мережі.

Роботи виконані на замовлення Винниківської міської ради для комфорту і безпеки учнів та педагогічного колективу.

Share on Facebook22Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2018