«Школа успішних людей»: про свій особистий розвиток розповіла Мар’яна Романяк

20171117_141207

Співзасновниця Радіо Сковорода та проекту «Blog 360», теле і радіоведуча Мар’яна Романяк розповіла слухачам проекту «Школа успішних людей» про методи досягнення своїх планів і цілей.

Зустріч відбулась у бібліотеці для дорослих м.Винник, де учні активно цікавились життєвим досвідом популярної ведучої, її творчим та особистим життям.

«Чітко формулюйте зараз, що ви хочете. Не покладайтесь на те, що хтось за вас вирішить, що хтось вам допоможе, чи так – а буде, як буде! Я настільки намагаюсь прожити кожен момент життя по-максимуму, завжди боюсь чогось не встигнути і дуже би хотіла вас зарядити, у такому класному віці, починати робити щось своє, починати творити, бо можливостей зараз багато», – акцентувала Мар’яна.

Спікер зустрічі розповіла про реалізований уже на сьогодні проект для людей, які люблять подорожувати. Продемонструвала відео Україною, а саме Карпатами й привідкрила завісу, повідомивши учнів, що уже незабаром на них чекає зустріч із ще одним співзасновником Radio SKOVORODA Володимиром Бєгловим.

11.2017