29.01.2016

Шкільна ліга СЗШ № 29 працює над проектом «Герої не вмирають»

ostyakbig

Проект буде присвячений випускнику середньої загальноосвітньої школи № 29 Віталію Остяку, який загинув у липні 2014 року на Сході України (на Донеччині).

Указом Президента України від 29 вресня 2014 р. він посмертно нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня» за «особисту мужність, героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України».

«Ми формуємо банк даних випускників і батьків – учасників АТО, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – У школі навчається 22 дитини, батьки яких захищають Україну на Сході нашої держави. Творча група з учнів збере інформацію про нашого випускника, бійця 79-ої окремої аеромобільної бригади Віталія Остяка – про життя, перебування на Майдані, рішення піти добровольцем на війну, обставини смерті. Також плануємо на його честь встановити пам’ятну дошку на школі».

Лариса КУБСЬКА

21.2017