14.03.2017

Шевченкове слово звучало у Спільноті взаємодопомоги «Емаус-Оселя» у Винниках

WIN_20170314_17_39_24_Pro

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» провела вечір пам’яті Тараса Шевченка.

Розповіли і показали Шевченка сучасного, різноманітного, всебічно обізнаного, закоханого та модного у літературній крамничці Оселі у Винниках ансамблі Народного дому Винник, учні Винниківської санаторної школи-інтернат та фольк-гурт «Марвінок».

«Наша сьогоднішня зустріч – це не зовсім такий академічний концерт, а навпаки – світла родинна зустріч, – зазначила ведуча заходу депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич. – Не даром ми зібрались у місці, де навколо нас є книги, зокрема, є багато портретів і вишитих, і дерев’яних, і книг Кобзаря нашого Тараса Шевченка, що додає затишку сьогоднішньому святі».

Розпочали урочистості спільним виконанням «Заповіту» Шевченка, після чого усі учасники демонстрували свої таланти.

Господарі свята гостили присутніх солодощами та гарячими напоями, чим ще більше одомашнили атмосферу дійства.

Травень

24.2018