14.12.2016

Шестеро винниківчан-ліквідаторів аварії на ЧАЕС відзначили грамотами ЛОДА

15555046_1773399939544082_1890278297_n

14 грудня відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На площі біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» у Львові відбулось покладання квітів, урочисте віче та панахида за тими, хто пожертвував собою, захищаючи від атомного лиха життя інших.

Продовженням вшанування ліквідаторів-чорнобильців став вечір пам’яті у кінопалаці ім.О. Довженка у Львові.

Про це повідомила спеціаліст Винниківської міськради, голова Львівського обласного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Іванна Іванчук.

«У кінопалаці відбулось нагородження городян почесними грамотами за участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В числі нагороджених відзначено шестеро винниківчан», – зазначила п.Іванчук.

Учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС отримали грамоти ЛОДА за самовіддану працю, високий професіоналізм, мужність і відвагу, проявлені під час подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Представила на нагородження винниківчан організація ЛОВ МБФ «Допомога дітям Чорнобиля».

Загалом, нагороджено 34 ліквідатора.

Нагадаємо, нещодавно Іванна Іванчук, спеціаліст Винниківської міськради, голова Львівського обласного відділення Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» отримала грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом.

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017