м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.09.2017

Схема маршруту шкільного автобуса “Школярик” на 2017-2018 навчальний рік

школярик_остат

Остаточний графік руху автобуса “Школярик” у Винниках на 2017-2018 н.р. Узгоджений з керівниками шкіл, батьками та головою м.Винники Володимиром Квуртом.

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (ранковий час)

 №

Зупинка

І рейс

ІІ рейс

ІІІ рейс 

1

Шевченка –  Ломоносова

07:20

07:52

08:20

2

Ломоносова, 66

07:22

07:54

08:22

3

Ломоносова-кінцева

07:25

07:57

08:25

4

Забава, 84

07:28

08:00

08:28

5

Забава – Козацька

07:30

08:02

08:30

6

Ів.Франка (“Даринка”)

07:33

08:04

 08:33

7

Стадіон ім.Маркевича

07:32

08:03

08:35

8

Ів.Франка (“Смакота”)

07:35

08:06

08:37

9

Ів.Франка – Стрілецька

07:38

08:09

08:40

10

Ів.Франка (Будинок Творчості)

07:40

08:15

08:43

11

СЗШ «Берегиня

  —–

08:17

08:45

12

СЗШ № 47

 07:42

 —–

 —– 

13

Будівельник

 07:45

 —–

 —–

 

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (після обіду)

 

 

Зупинка 

ІV рейс 

V рейс

1

Школа № 47

13:40

14:30

2

Школа №29

13:45

14:45

3

СЗШ «Берегиня»

13:50

14:50

4

Тютюнова фабрика

13:55

14:55

5

маг. «Жупан»

13:57

14:57

6

маг. «Винничанка»

13:59

14:59

7

маг. «Смакота»

14:01

15:01

8

Франка – Ломоносова

14:03

15:03

9

Ломоносова, 66

14:05

15:05

10

Ломоносова – кінцева

14:09

15:09

11

Забава, 84

14:11

15:11

12

Забава – Козацька

14:13

15:13

13

Ів.Франка (“Даринка”)

14:15

15:15

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Грудень

11.2017


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору