25.09.2018

Шаховій школі «Black and White» – 2 роки!

42453931_299773850820086_5383797761017643008_n

Юні шахматисти, керівник школи Тарас Гись та батьки провели урочистості з нагоди річниці школи у бібліотеці для дорослих м.Винники.

«За час навчання виховали 5 перших, 9 других, 7 третіх та 6 четвертих розрядів! Нещодавно сформувалась група початківців, які скоро почнуть підкорювати нові вершини! За доволі короткий період, дітки неодноразово ставали переможцями місцевих шахових турнірів, організованих “Львівською обласною шаховою федерацією”, шкільних ліг Львова, призерами чемпіонатів області, переможцями та призерами міжнародних дитячих турнірів в Польщі та Іспанії! Дуже задоволені місцевою владою Винник, які підтримують нас, бібліотекою, в якій є всі умови для розвитку! Маємо чудову “Львівську шахову федерацію”, які надзвичайно багато робить для розвитку дитячих шахів, і батьків, які готові вкладати в своїх діток! Ми щасливі! Маємо багато планів та амбіцій! Вперед до підкорення нових вершин!», – зазначає керівник і засновник школи Тарас Гись.

Міський голова Винник Володимир Квурт і виконавчий комітет ради вітають шахістів, батьків і тренера із ювілеєм. Бажаємо шкільній шаховій родині міцного здоров’я, мирного неба, великого натхнення, успіхів й примноження слави нашому рідному місту.

Share on Facebook35Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018