24.09.2017

Шахова школа «Black and White» відсвяткувала свій перший рік від заснування

шахи гол

Юні шахматисти, керівник школи Тарас Гись, заступник міського голови Винник Богдан Шустер та батьки провели урочистості з нагоди першої річниці школи.

Словами гордості за своїх вихованців розпочав урочистості керівник шахової школи у Винниках Тарас Гись.

«Ви були молодці протягом року, я дуже задоволений вашою роботою, тому скажу основне, що зроблено за рік часу – ми виховали 25 дітей 4-х розрядників, з них – 15 третьорозрядників, 7 – другорозрядників і 2-оє першорозрядників. Ми є призери обласних змагань, переможці та призери міжнародних шахових фестивалів, призери шкільної ліги серед початкових класів, командних заліків, призери і переможці серед своїх вікових категорій».

Від міської ради засновників школи, учнів та батьків привітав заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Шахи – це не просто гра. Шахи розвивають вашу логіку, уяву, мислення, ця гра надає переваги вам у життєвих шляхах, в навчанні, тому бажаю вам успіхів у подальшому і тішимось, що у нашому місті є така школа, яка показує такі результати за такий короткий час».

Святкування продовжилось сеансом одночасної гри з першорозрядниками Матвієм Піхом та Яриною Ожайською та показом документального фільму.

18.2017