т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2016

Шахіст Олександр Бєлявський – почесний громадянин міста Винники

20160824_124022

Рішенням сесії Винниківської міськрада Олександр Бєлявський нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники».

Український і словенський шахіст, міжнародний гросмейстер, винниківчанин Олександр Бєлявський рішенням урочистого засідання сесії Винниківської міськради названий Почесним громадянином Винник з нагоди 25-річчя Незалежності України сьогодні, 24 серпня.

Таке звання йому вручив міський голова Винник Володимир Квурт.

«Велика честь, якою удостоїла мене Винниківська рада є водночас і несподіваною, і надихаючою, – звернувся із-за трибуни Бєлявський. – Це звання Почесного громадянина я розглядаю як аванс, виданий мені, щоб не баритися із просуванням цієї просвітницької і, я вважаю, державницької гри. Вітаю усіх зі святом Незалежності!».

Нагадаємо, урочисте засідання сесії ВМР розпочалось із гімну України у виконанні хору «Оберіг» БДЮТ м.Винники. Під час засідання було нагороджено почесних винниківчан, митців, представників громадських, волонтерських організацій, учасників АТО, працівників культури і освіти, працівників комунальних, державних і приватних підприємств. Завершилось засідання сесії виступом народного хору «Воскресіння», який цьогоріч святкує своє 20 ліття.

Share on Facebook10Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень