т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Сесія підтримала пропозицію Молодіжної ради про Вайнберг парк, яку озвучила Софія Маркевич

DSC09877

Депутати Винниківської міськради 11 лютого ухвалили заснувати Вайнберг (Weinberg) парк на вул. Сахарова у м.Винники.
Про це йдеться в рішенні Винниківської міськради, ухваленому 11 лютого.

Попередньо у проекті рішення ця назвала була записана як «Парк Вайнберг».
Площа парку складе орієнтовно 2,500 га.

Міськрада зобов’язала виконавчий комітет розробити і подати проект землеустрою щодо організації і встановлення меж територій рекреаційного призначення, – сказано у рішенні.
«Дане рішення унеможливить бажання кого б то не було на забудову чи використання цієї території у будь-яких інших цілях» – пояснив необхідність ухвалення цього рішення міський голова Винник Володимир Квурт.

Вайнберг парк стане другим офіційним парком у Винниках, після парку Незалежності.

Нагадаємо, у ХVІІІ – поч. XIX ст.ст. у цій частині Винник була розташована німецька колонія Вайнберґен, про що сьогодні нагадує старий німецький винниківський цвинтар, який діяв понад 150 років.

Share on Facebook21Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень