01.11.2017

Сеньйори Винник відсвяткували річницю клубу у бібліотеці для дорослих

20171031_141834

Доросла бібліотека у м.Винники провела першу річницю засідання учасників читацького клубу сеньйорів «55+».

Члени клубу, серед яких: винниківські вчителі, просвітяни, літературознавці, пенсіонери, науковці, оселяни, підприємці і фотомитці, у дружньому колі, підвели підсумки зустрічей і обговорили плани на майбутнє.

Господарі бібліотеки, а саме завідувачка Ірина Андрухів подякувала усім учасникам за інтерес, ідеї, спілкування та розповіла про нові плани для цікавого дозвілля.

Привітав сеньйорів і сеньйоріт від імені міського голови Винник – заступник Богдан Шустер:

«Нам дуже приємно, що люди різного плану, різного віку, різного роду створюють організації й структури у нашому місті, тут у бібліотеці, і саме ваш осередок об’єднує усіх ентузіастів за спільною розмовою. Тішимося й гордимося вами, вітаємо».

Нагадаємо, в рамках проекту “Третій вік задоволення від читання” ГО “Форум Видавців” у Винниках рік тому відкрили читацький клуб для місцевих сеньйорів та передали на баланс бібліотеки 21 книгу, кожна у кількості 5 примірників, які впродовж року поповнювались новими виданнями.

18.2017