09.02.2017

Семінар «Організація зимової прогулянки» відбувся у дитсадку «Росинка» м.Винники

WIN_20170209_11_00_23_Pro

ЛДНЗ ясла-садок №156 «Росинка» у Винниках провів семінар «Організація зимової прогулянки» для керівників ДНЗ Личаківського району.

Педагогічний колектив та вихованці усіх груп дошкільного закладу розповіли, показали практичні доробки та залучили гостей-учасників семінару до зимових розваг на тематичній прогулянці.

«Я дуже рада, що ви усі сьогодні, в таку морозну і гарну погоду, завітали до нас на семінар, – розпочала захід завідуюча ДНЗ №165 Галина Пуцило. – Це захід, який уже не вперше проходить у наших стінах, ми навчаємось, розвиваємось і готові ділитись своїми знаннями з іншими дошкільними закладами».

Розпочався семінар з музичного привітання арт-клубу, у який входять педагоги заходу.
Теоретичні навики презентувала вихователь-методист Зоряна Жук та практичний психолог Олександра Патер.

Потішили і зняли легку напругу у присутніх сценкою «Якою не має бути прогулянка та вихователь», головну роль у якій зіграла Галина Пуцило.
Семінар продовжили прогулянкою по казкових стежинах на групових майданчиках кожної групи.

Залучали учасників семінару – керівників садочків Личаківського району до змагань «Зимові старти». Після чого, гості мали цільову прогулянку «Екскурсія містом Винники».

Нагадаємо, що Винниківська міськрада розпочала активні роботи з відновлення приміщення дитячої установи №162 у Винниках.

21.2017