т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.06.2016

Салезіяни у Винниках будують навчально-спортивний комплекс із спортивними майданчиками (ФОТО)

20160624_102930

Релігійне управління монастирів Салезіянського згромадження Східного обряду в Україні УГКЦ будує навчально-спортивний комплекс із спортивними майданчиками у Винниках

“Частина комплексу у стадії будівництва. Щодо іншої частини, то ми очікуємо відповіді з головного Дому Івана Боско по залученню коштів для будівництва. По завершенні це буде цілий повноцінний комплекс зі штучним полем для спортивних ігор (баскетбол, волейбол, футбол) та господарських приміщень (роздягалень, душових і т.д.)”, – каже настоятель Спільноти св. Івана Боско (Винники) – Кандидатський дім о. Володимир Кобілінець, СДБ.

Нагадаємо, рішенням №134 від 22.04.2016 Винниківська міськрада надала Релігійному управлінню монастирів Салезіянського згромадження Східного обряду в Україні УГКЦ  містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво навчально-спортивного корпусу із спортивними майданчиками на земельній ділянці  по вул.Галицька,13-Б у м.Винники.

17.2017