26.05.2018

Салезіяни провели зустріч молоді з успішними людьми у Винниках

received_2014441028773304

Салезіянське згромадження св.Івана Боско завершили цикл відкритих зустрічей для молоді “14+”.

Розпочався захід із цікавого атмосферного квесту по Винниках, яким організатори спробували підвести підсумки пройденого матеріалу та підготувати молодь до цікавої зустрічі.

Відкрита зустріч у форматі діалогу дала можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з успішними людьми Винник та Львова.

Серед запрошених спікерів – заступник міського голови Винник Богдан Шустер розповів про свій життєвий та професійний шлях, роль віри і Бога у його житті, про те, що молодь відіграє важливу роль у формуванні майбутнього міста і України в цілому. Наголосив, що для того щоб досягти успіху, молодим людям потрібно пробувати себе у різних сферах, громадських організаціях, приймати активну участь в житті свого міста та обрати таку професію, у якій найкраще будуть поєднуватися бажання і можливості. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.

Окрім п.Шустера про свої життєві перепетії і здобутки розповіли:

• в.о. директора Аквапарку “Пляж”, підприємець, маркетолог, бізнес-консультант Олена Анатійчук,
  • Комерційний директор Заводу пінопласту 100 ЗИМ™, Президент ГО “Ділові Українські Жінки” у Львівській області Юлія Жишко,
  • персональний стиліст, імідж-дизайнер, власниця студії іміджу та стилю “Valyazh” Галина Давидюк,
  • директор “Грегорі Текстиль”, мама чотирьох дітей Оксана Черепанич,
  • фінансист, підприємець Ірина Чікіта.

Зустріч присвячена темі «Діалог у суспільстві» представив о. Максим Рябуха та Салезіянський Дім Боско.

Share on Facebook17Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2018