14.05.2016

«Рухатися як друзі, а не як вороги», – запорука якісної співпраці управління транспорту і зв’язку ЛМР з Винниками від Григорія Козловського

13224129_1691200707764006_1167231101_o

Винниківська влада та депутат ЛМР Григорій Козловський спілкувались з начальником управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктором Щиром сьогодні, 14 травня, на спільній нараді у ВМР.

«Мені важливо, щоб люди могли вчасно добиратися до місця призначення уже сьогодні, а паралельно опрацьовуйте варіанти якісної схеми транспортної мережі для тендеру», – першочергова вимога Григорія Козловського.

Формулювання позиції з перевізниками, які працюють у Винниках, проблема неякісних перевезень, що зумовлена відсутністю аналізу хронометражу та пасажиропотоків при організації схеми перевезень, монетизація пільг, електронний квиток, а також перспектива розміщення автостанції у м.Винники – найголовніші питання, виокремлені на зустрічі.

Зі слів міського голови Винник Володимира Квурта, на сесію ЛМР, яка відбудеться 26 травня, вирішено направити подання на виділення коштів для дослідження пасажиропотоку транспорту, щоб новий тендер, який має відбутися у жовтні, базувався на нових аргументованих засадах.

Дане питання на підтримці та контролі депутата ЛМР Григорія Козловського.

Ще одним важелем впливу на перевізників, на думку посадовців, стане недопущення одного перевізника на суміжні маршрути по місті, що створить здорову конкуренцію та вигідність маршрутів.

На завершення, Віктор Щир пообіцяв, у понеділок-вівторок, переговорити з керівниками підприємств перевізників у м.Винники щодо збільшення кількості автобусів на маршрутах.

Нагадаємо, схожі зустрічі відбуваються ще з минулого року. Щодо якості транспортного зв’язку у Винниках направлені неодноразові звернення Винниківської міськради, міського голови Володимира Квурта та депутата ЛМР Григорія Козловського у Львівську міську раду, однак питання перевезень не вирішено.

18.2017