15.07.2016

Родині екс-мера Винник Уварову достроково розірвали договір оренди землі

Screenshot_2016-07-15-21-50-01

Депутати Винниківської міськради ухвалили рішення про дострокове розірвання договору оренди землі гр.Уваровій.

Сьогодні, 15 липня, на пленарному засіданні Ради достроково розірвано угоду з власником будинку, який належить родині Уварових.

Цим рішенням Винниківська міськрада повернула майже 2 га землі мешканцям Винник для облаштування парку.

“Земельна ділянка під збудованим приватним будинком буде виокремлена та забезпечена сервітутним користуванням”, – уточнив міський голова Винник Володимир Квурт.

Наступним кроком стане доручення виконкому ВМР підготувати землевідвід на цю територію для того, щоб долучити її до Вайнберг-парку.

Зазначимо, підставою розірвання стало непідписання угоди по новій грошовій оцінці, про що гр.Уварова була попереджена понад 90 днів тому.

Додатково в рішенні зазначено, що ділянка не підлягає приватизації і житловій забудові.

Серпень

18.2018