11.04.2017

Робоча нарада з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій відбулась у Винниківській міськраді

20170411_100523

Заступник міського голови Винник, голова комісії з питань НС Михайло Мамут провів нараду з представниками комунальних підприємств міста, лісництва та поліції.

В ході нараді обговорили методи реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у весняно-літній період.

Зокрема, питання стосувались протипожежних заходів, завершення опалювального сезону, чистку димоходів, коминів, перевірку газових труб на території комунальної власності, протималярійні роботи та деритизацію, лаврицидну обробку, стихійну торгівлю, безпеку закинутих приміщень на території міста, безпеку у лісі та на озері.

Керівник МКП «Винниківське» доповів про стан протипожених гідрантів у Винниках.

Кількість яких, сягнула 37 робочих та 8 додаткових. Для розуміння, на початку минулого року практично жоден із гідрантів у місті не відповідав нормам безпеки та використання.

Квітень

22.2018