20.01.2017

Різдвяна коляда звучала у благодійній крамничці «Емаус-Оселя» у Винниках

WIN_20170120_16_53_17_Pro

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» об’єднала малих і старих, людей з різними достатками із різних населених пунктів на спільній Різдвяній коляді.

У день Різдва Івана Хрестителя гості запрошені оселянами колядували, віншували, щедрували та показували вертеп.

Захід розпочали спільною молитвою та освяченням присутніх йорданською водою, які очолив настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці УПЦКП с. Чишки та новоутвореної парафії Святого Духа УПЦ КП у м.Виники, духовний наставник усіх незрячих людей у Львівській області отець Роман Мануляк.

Далі найменші учасники-колядники вокального ансамблю «Сонечко» Народного дому м.Винники виконали «Бог ся рождає» та ще кілька творів.

Естафету перейняли вокалісти Народного дому Винник, ансамбль «Стожари» та народний ансамбль «Винниківчани».

Гостей привітали спільним різдвяним вертепом храму Успіння Пресвятої Богородиці УПЦКП с. Чишки та новоутвореної парафії Святого Духа УПЦ КП.

Коляду під супровід бандури виконав учень Львівської спеціальної школи-інтернату №100 для сліпих дітей, учасник хорової капели «Дударик» Остап Нестеровський.

Ще одними учасниками потішили присутніх оселяни, а саме – співочим колективом університету третього віку.

Після різдвяної коляди гості та творчі колективи продовжили святкування зі солодощами та чаюванням.

Ведуча коляди – соціальний працівник Оселі Ольга Біянська.

Звукова підтримка – ЛМГО «Золота молодь Винник».

Нагадаємо, Оселя реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

13.2017