25.12.2017

Привітання з Різдвом Христовим вірянам Римо-Католицької церкви

250402_1

Міський голова Винник Володимир Квурт та виконавчий комітет винниківської ради вітають всіх католиків з Різдвом Христовим.

Різдво Христове — одне з найбільш шанованих християнських свят, присвячене народженню Ісуса Христа у Віфлеємі.

Щиро вітаємо усіх, хто сьогодні святкує, в тім числі – значну частину жителів Винник віруючих-католиків  з Різдвом Христовим!

Нехай ці святкові дні принесуть радість у Ваше серце, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом! Боже благословення нехай буде запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожної людини.

Бажаємо затишку в домі і в душі, чудесного аромату ялинки і щирою надії серця, доброго блага на шляху і великого щастя в житті. Нехай яскрава зірка на небі завжди дарує радість і віру, нехай доля буде щедрою на подарунки.

Веселих різдвяних свят!

19.2018