15.07.2016

При Винниківській міськраді утворено Мистецьку Раду

vynnyky-gerb

Депутати Винниківської міськради затвердили утворення Мистецької Ради при ВМР.

Відповідне рішення прийнято сьогодні , 15 липня, на черговому пленарному засіданні Винниківської міськради.

«Рада створена при ВМР для підтримання постійного діалогу з представниками громадськості у сфері культури та забезпечення відкритості діяльності Винниківської міської ради», – йдеться в положенні про Мистецьку Раду.

Основними завданнями Ради є сприяння реалізації громадянам на участь у місцевій культполітиці, спільна координація з громадськістю міста у сфері культури, залучення ГО та активістів до культурних заходів, проведення аналізів у сфері культури, здійснення громадського контролю діяльності ВМР у культурній та історичній сфері розвитку міста.

Склад Ради формується на засіданні установчих зборів Колегії, шляхом таємного голосування серед претендентів, які в 20-денний термін подадуть заяву, а також додатковий перелік документів, щодо бажання стати членом Колегії.

Персональний склад Ради обирається на два роки і затверджується міським головою Винник на підставі протоколу установчих зборів.

Серпень

18.2018