24.03.2016

При прийнятті рішення про виділення землі – пріоритетними будуть інтереси громади

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Прийняття рішення про відведення земельної ділянки розглядатиметься з пріоритетністю категорій земель за основним цільовим призначенням.

Відповідне рішення прийнято 24 березня депутатами Винниківської міськради.

«Якщо громада має бажання розташувати спортмайданчик, облаштувати парк чи відпочинкову зону – така позиція буде вирішальною при виділенні землі міста» – пояснив міський голова Винник Володимир Квурт.

Міський голова зазначив, що дане рішення не стосуватиметься уже ухвалених раніше рішень про відвід земельних ділянок.

«Призначення земельної ділянки може бути змінено у встановленому законодавством порядку виключно у тих випадках, коли такі землі можуть використовуватись як:

– землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення;

– землі оздоровчого призначення;

– землі рекреаційного призначення;

– землі історико-культурного призначення;

– землі лісогосподарського призначення;

– землі водного фонду» – сказано у рішенні.

«З необхідністю такого рішення ми зіткнулися розробляючи проект Вайнберг-парку, де частина земель була віддана під приватну забудову» – пояснила начальник відділу юридичного забезпечення Мар’яна Кричковська.

Контролюватиме виконання рішення депутатська комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та архітектури Винниківської міськради.

20.2017