Програма “Оселі” Клуб літніх людей підвела підсумки діяльності

20171010_160900

ЛММГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя” в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia звітувала перед винниківчани.

“Відкриваючи такий клуб літніх людей, ми навіть не уявляли, що у Винниках є так багато людей, що захочуть долучитися. Ми провели 19 заходів, з них: свято Матері, Миколай, Коляда, перегляди фільмів, майстер клас по бальних танцях, костюмотерапія, поїздка в театр та Унів, свято Щастя та інші, – розповідає соціальний працівник Оселі Ольга Біянська. – Ми раді, що маємо тепер багато нових друзів, які і просто так приходять до нас.

А також надіємося, що люди, які відчувалися самотніми, тепер мають коло спілкування.

Ми дякуємо усім, хто долучався до організації свят: ансамблю «Винниківчани», Народному дому м.Винники, учням та вчителям Винниківської Санаторної Школи-інтернат, парафії Успіння Пресвятої Богородиці с.Чишки та о.Роману, діючим чемпіонам України зі спортивного бального танцю у європейській програмі – Ользі Балтрунас та Василю Пороховському, Фольк-гурту«Марвінок», Львівському фотомайстеру, художнику міжнародної федерації фотомистецтва – Миколі Тинкалюку, Наталі Лаган, ЛММГО «Золота молодь Винник», Театральній студії ЗМВ та іншим нашим друзям”.

Участь і слово подяки взяв заступник міського голови Винник Богдан Шустер, наголосивши на першочерговій потребі такого проекту та дякуючи усім причетним до її реалізації.

Завершення спілкування відбулось у домашній атмосфері за горнятком кави з солодощами.

Share on Facebook16Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2017