22.03.2016

Профільна комісія облради підтримала надання Винникам статусу обласного міста

bd10f38786b85613b6f2539507c7d9ce

21 березня на засіданні постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою,

планування території та архітектури Львівської обласної ради депутати підтримали звернення мера міста Володимира Квурта.

Депутати комісії проголосували за рішення про внесення до порядку денного пленарного засідання сесії Львівської обласної ради питання “Про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного значення”.

З дванадцяти членів комісії одинадцять проголосувало “за”, один утримався. Про це повідомив кореспондент Варіантів.

Також комісія одноголосно підтримала пропозицію запросити міського голову Винників Володимира Квурта на найближче пленарне засідання обласної ради.

Нагадаємо, Володимир Квурт розповів про ідею надання Винникам статусу міста обласного значення журналістам Варіантів. http://varianty.lviv.ua/

18.2017