08.11.2016

Проект “За чисте довкілля у м.Винники” триває

14996302_1287390261311307_2062198626_n

У школах №47 та школі “Берегиня” завершилася презентація інформаційно-просвітницького екологічного проекту “За чисте довкілля у м.Винники”, який реалізується ГО “Золота молодь Винник” та “Інститут активної громади”.

Учні 6-11 класів взяли участь у соціологічному опитуванні, метою якого було визначити ставлення дітей до проблематики поводження із побутовими відходами. В часі презентації учні змогли отримати актуальну інформацію про те як у різних країнах світу і, зокрема Україні вирішують проблему утилізації сміття.

Загалом діти взяли активну участь в обговоренні окремих блоків презентації особливо в частині, яка стосувалася переробки сміття. Учням анонсовано можливість участі у майтер-класах щодо виготовлення цікавинок з пластику. Такі майтер-класи планується невдовзі провести для усіх зацікавлених дітей на базі бібліотеки для дорослих у м.Винники. Під час представлення проекту учнів також ознайомлено із екологічним волонтерством та можливості долучення до екологічних акцій на території Винник.

Від сьогодні і до кінця тижня проект перемістився до школи № 29. Очікується, що результати соціологічного опитування учнів в межах проекту можна буде отримати до кінця наступного тижня, а дещо згодом у школах будуть розміщені відповідні інформаційні стенд та коробки для збору відпрацьованих батарейок.

Нагадаємо, що проект “За чисте довкілля у м.Винники” реалізується за підтримки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Винниківської міської ради. Партнерами проекту також виступають Громадська організація «Оселя-Емаус» та ТОВ «Спецавтотранс-Львів»

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017