14.11.2018

Проект внесення змін в делальний план території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги у м. Винники (зміна №2)

vynnyky-gerb

В проекті внесення змін в детальний план території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої  дороги у м.Винники (зміна №2) опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 22,62га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту), розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (за видами, поверховістю, технічним станом), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: Фізична особа-підприємець Лопушанський М.Р.

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1603 від 25.10.2018р.

З проектом внесення змін в детальний план території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги у м. Винники (зміна №2) можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 14.11.2018р. по 14.12.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 14.11.2018р. по 14.12.2018р.

15.2018