т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

Проект «Школа успішних людей» відкрито квестом «Ніщо нас не ділить»

20171006_140736

ЛМГО «Золота молодь Винник», ГО «Школа мрій», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад розпочали новий сезон програми «Школа успішних людей» квестом «Ніщо нас не ділить».

П’ять команд з учнів десятих класів усіх місцевих шкіл об’єднались для того, щоб пройти квест впродовж двох годин. Різноманітні завдання в різних кінцях міста познайомили та здружили учасників квесту.

Відкрив другий сезон проекту вітальними словами міський голова Винник Володимир Квурт.

Наступна зустріч, за планом програми, має бути ініційована учнями-десятикласниками.

Нагадаємо, програма «Школа успішних людей» спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

17.2017