10.08.2017

Продовжується ремонт у Народному домі Винник

20170810_093826

Винниківська міськрада веде капітальний ремонт системи опалення в приміщенні “Народний дім” у м.Винники.

Загалом, у будівлі ведуться роботи з будівництва котельні, влаштування системи опалення, ремонт сцени, коридорів.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Підрядна організація «ТзОВ «ДіамантЛізингКорпорейшн» провела обстеження замовлених радою робіт і уже приступила до їх виконання. В ході робіт, ця унікальна для міста архітектурна споруда, яка має як історичне, так і соціальне значення має отримати усі умови для комфортної та якісної роботи з дітьми, молоддю і зрілими людьми».

Нагадаємо, Народний дім Винник – культурна установа міста Винники на Львівщині. Організатори будівництва – отець Григорій Гірняк, Володимир Левицький, Антін Рак.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2017