04.05.2017

Про розвиток нових напрямів і методи туристичних маршрутів говорили у музеї Винник

20170504_152648

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» спільно з представниками Винник, Золочева, Перемишлян та Пустомит провели робочу зустріч по створенню нового туристичного маршруту «Глинянським шляхом».

Розмова велась у виставковому залі Історико-краєзнавчого музею у Винниках.

«Ми зібрались сьогодні тут, щоб спробувати знайти ідею, яка стане новою і буде корисною для кожного з нас. Це основна ціль зустрічі: вислухати думки та пропозиції відновлення туристичного маршруту від кожного з нас», – відкрив робочу нараду міський голова Винник Володимир Квурт.

Перспективи розвитку туристичного маршруту презентували директор та працівники музею Винник, голови міст та районних рад Золочева, Перемишлян, Пустомит, Глинян.

В ході зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю в напрямі розробки і створення нових туристичних напрямків, які посилять туристичну привабливість та сприятимуть розвитку міст.

18.2017