05.04.2017

Про підготовку до Пасхальних свят говорили у міського голови Винник Володимира Квурта

20170405_160427

Керівники освітніх, культурних закладів, представники ОСББ, організацій, комунальних і спеціалізованих підприємств та церковні служителі обговорили основні питання підготовки міста до Великодня.

Володимир Квурт підняв на обговорення основні питання життєдіяльності міста від господарки до профільних проблем закладів та установ.

Питання завершення благоустрою на вулицях міста, кладовищах, комунальних підприємствах знайшли відгук у присутніх, що дало змогу детальніше спланувати останні підготовчі передвеликодні тижні.

Розповіли на нараді й про пошуки рішення забезпечення доїзду до навчальних закладів дітей до кінця навчального року, зважаючи на аварійний стан школярика, та можливість закупівлі нового автобуса.

Під час зустрічі міський голова Володимир Квурт та директор “САТ-Львів” Остап Годунько роз’яснили учасникам наради процес роботи контейнерного майданчика, створеного на базі колишнього ангару ЛТФ, що дає змогу своєчасно вивозити побутове сміття з помешкань жителів Винник.

«Ви знаєте, що уже 10 місяців Львів знаходиться в сміттєвій облозі, – каже п.Остап. – Для того, щоб унеможливити руйнування системи смітєєзбору у м.Винниках було взято майданчик з існуючим твердим, бетонним покриттям, що є основною вимогою для безпеки існування такої площадки. На даний момент майданчик огороджений, що не дає змогу завозити туди сміття з інших міст, і там відбуваються навантаження у великогабаритний транспорт, так звані «зерновози». Відходи на майданчику не затримуються, оскільки оперативно відбуваються навантаження та відправки на різні сміттєві полігони».

Після завершення наради Володимир Квурт ще раз повідомив присутніх про концерт, який запланований на 9 червня під патронатом знаного композитора Мирослава Скорика та запросив бажаючих на богослужіння за намір влаштування Стежки Шептицького у неділю о 15.00 год.

Принагідно,  Володимир Квурт та Богдан Шустер привітали іменинників: Галину Стеців, Марію Франчук та винниківчанина Андрія Микуша з їх днями народженнями.

Довідково, присутні на нараді: отці місцевих храмів: парох храму Воскресіння отець Петро Паньків, парох храму свв.рівноапостольних Володимира і Ольги отець Василь Петрик, парох храму Різдва Івана Хрестителя отець Володимир Климюк, парох Санктуарію Матері Божої Винниківської Леонтій Саломон, парох парафії Святого Духа УПЦ КП Роман Мануляк, директори шкіл: Лілія Свистович, Петро Стефанишин, Оксана Верхівська, заступник директора Діана Мельник, завідувач дитсадка №156 Галина Пуцило, завідувач дитячої бібліотеки Олександра Толоченко, директор школи мистецтв Ярослав Харун, директор КЦ «Дозвілля» Ігор Патер, голова осередку «Просвіта» Любомир Білоус, голова осередку «Союз Українок» Стефанія Гілета, головний лікар госпіталю Петро Федунь, командир частини А0747 полковник Василь Палієнко, директор ВКП «Добробут» Павло Венгринович, директор КПРС «Меморіал» Геннадій Гримчак, представники ОСББ: Володимир Спірняк, Оксана Москалик,  Віктор Гаврих, Катерина Крамар, Богдан Коваль; начальник будинкоуправління 7ТВУЗ Стефан Оліяр, голова осередку «Закерзоння» Галина Стеців, представник «Оселя» Оля Біянська, голова осередку «Батьківська рада» Марія Франчук, завідувач поліклініки Надія Жигало, представники учасників АТО: Олег Янда, Юрій Солтис, Ігор Банах; голова Молодіжки Назар Грицків, представник поліції Олег Строцький, директор САТ-Львів Остап Годунько, депутат ВМР Володимир Почаєвець, представники виконавчого комітету ВМР, журналісти КП «Винниківський Вісник», редактор Богдан Йона.

Share on Facebook27Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Квітень