25.03.2017

Про «Нові акценти музейництва» говорили у Винниках (ФОТО)

20170325_121102

Історико-краєзнавчий музей у Винниках прийняв учасників навчального семінару «Нові акценти музейництва» сьогодні, 25 березня.

Доповіді, лекції, активні дискусії, огляд експозицій музею об’єднали понад 60 музейників із Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Донецької та інших областей України.

«Наш семінар дав змогу побачитись та поспілкуватись з ідейними, талановитими музейниками на тему нових методів організації музейної справи, співпраці з місцевими громадами, сприяння взаємодії та співпраці між історико-культурними закладами, збереженні історичних пам’яток», – розповів директор Історико-краєзнавчого музею у Винниках Ігор Тимець.

Сьогодні лекції провела старша наукова співробітниця Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Ольга Носко про те, як задіяти потенціал громади на спільну з музеєм розбудову середовища життя та організацію персоналу закладу.

Після підведення підсумків учасники семінару вирушать на огляд експозицій музеїв Львова.

Організатори семінару ГС «Західноукраїнська спілка музеїв».

Травень

25.2018