12.05.2017

Про енергозбереження у багатоквартирних будинках говорили у Винниківській міськраді

20170511_182716

Асоціація ОСББ “Винниківчани” за підтримки Винниківської міської ради та проекту IFC “Енергоефективність у житловому секторі України” провели семінар для ОСББ та ЖБК м.Винники.

В ході заходу, учасників ознайомили з технічними, фінансовими та правовими аспектами функціонування ОСББ.

«Я переконаний, що поява квартирного власника – це запорука того, що з нашими будинками, а значить і з вашими помешканнями все буде гаразд у найближчому майбутньому, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Міська рада підтримує і буде підтримувати й надалі створення ОСББ. Для цього ми формуємо і виділяємо кошти для програми підтримки ОСББ, щоб допомогти існуючим будинкам. Проте, сьогодні треба навчитися брати кошти в різних фондів, у банківських інституціях, навчитися, як правильно їх залучати і як ефективно їх використовувати. Тішуся, що сьогодні відбувається така зустріч».

Усі учасники отримали комплекти тематичних посібників та заповнили анкети учасників семінару.

20.2017