24.11.2016

Представники Винниківської міськради взяли участь у Форумі місцевого самоврядування у Івано-Франківську

forum_5

22-23 листопада заступник міського голови Винник Богдан Шустер та спеціаліст з міжнародного партнерства та інформаційної політики Валерій Підпалюк стали учасниками Форуму місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги».

Під час обговорення секторальних реформ учасники визначились із напрямками робочих груп, у яких продовжили спілкування у профільних темах.

Проблематику адміністративних послуг вивчав і обмінювався досвідом Богдан Шустер.

«Для більш якісної роботи ми спілкувались з представниками міст, схожих за чисельністю та проблематикою з Винниками. Цікаві дискусії про створення об’єднаних громад, розроблення рекомендацій та стратегій розвитку місцевого самоврядування є хорошим досвідом та здобутком для внутрішнього розвитку нашого міста».

Про медичну реформу, інфраструктуру та фінансове забезпечення в робочій групі «Охорона здоров’я» спілкувався Валерій Підпалюк.

«У Винниках досить гостро стоїть проблема швидкої медичної допомоги. І зважаючи на те, що днями підписано партнерство на транскордонному рівні, мене зацікавила тема розвитку цієї сфери в Україні, – розповідає п.Валерій. – Дізнався, що в рамках медичної реформи планують внести корективи в законопроект, що стосуватиметься страхової медицини. Будуть чітко розмежовані повноваження лікарів, відкриті можливості пацієнтам у виборі лікаря чи медичної структури без територіальної прив’язки, що на мою думку, задасть правильний напрям розвитку медицини й у Винниках».

У заході взяли участь майже 250 учасників – представники галузевих міністерств, профільних парламентських комітетів, органів місцевого самоврядування та експерти.

Нагадаємо, Асоціація міст України (АМУ) — всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування. АМУ є добровільним неприбутковим об’єднанням міських рад, що створене ними (у 1992 р.) з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування міського рівня щодо захисту прав та інтересів територіальних громад міст, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку (посилання на статут). Член Ради європейських муніципалітетів та регіонів. Учасник впровадження децентралізаційної реформи в Україні

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017