т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.01.2016

Представники Сходу ознайомилися з роботою «Єдиного вікна» для учасників АТО в госпіталі у Винниках

2016.01.29_ato

Днями представники громадських організацій, психологи, працівники органів соціального захисту з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської областей відвідали госпіталь  у Винниках.

Метою їхнього візиту стало ознайомлення з досвідом роботи «Єдиного вікна». Цей проект втілили в життя у квітні 2015 року. В його основі – покращення надання комплексу послуг для демобілізованих військових із зони АТО, задоволення потреб соціального та медичного характеру.

У “Єдиному вікні” надають юридичні консультації, психологічну підтримку, соціальний супровід.

За інформацією фахівця «Єдиного вікна», спеціаліста Львівського міського центру зайнятості Ірини Цеслі, станом на 29 січня за допомогою звернулося 555 учасників АТО.

Лариса КУБСЬКА

23.2017