31.03.2018

Працівники виконавчого комітету Винниківської ради долучились до загальноміської толоки

29853432_1988485021368905_253015734_n

30-31 березня у Винниках прибирали місто до Великодніх свят.

Так, мешканці Винник уже вчора, 30 березня, розпочали наводити лад на прибудинкових територіях, формувати кущі біля будинків, підмітати.

Сьогодні, 31 березня, працівники міськради розділились на групи: чоловіки прибирали територію Вайнберг парку, а жіночий колектив – мив вікна у групі садочку №162, де, практично, завершені усі будівельні роботи.

Приємною несподіванкою стала допомога п.Ольги Бурбан, внуки якої проживають і стоять на черзі у дитсадок, а сама вона мешкає у м.Перемишляни.

«Мої внуки проживають у Винниках і дочка повідомила про запланований захід у садку, про що прочитала у інтернеті. Оскільки вона не мала змоги піти – приїхала я. Адже це приміщення – для наших дітей», – розповіла п.Ольга.

Ну, і неприємною звісткою для певних винниківчан може стати протокол і квитанція за адмінпорушення, а саме – викидання сміття у парку. Оскільки, працівники виконкому, у сміттєвих пакунках знайшли квитанції з прізвищами і адресами мешканців.

Винниківська міськрада щиро вдячна за свідомість і підтримку винниківчанам.

Квітень

25.2018