т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.06.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту внесення змін в детальний план території в районі Кільцевої дороги у м. Винники

vynnyky-gerb

В проекті внесення змін в детальний план території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги у м.Винники опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 22,62га.Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту), розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення благоустрою, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд (водопостачання, каналізація, газопостачання, теплопостачання, електропостачання); інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років; основні техніко-економічні показники детального плану території.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: Державний інститут проектування міст ’’Містопроект’’

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №844 від 16.03.2017р.

З проектом внесення змін в детальний план території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги у м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 12.06.2017р. по 12.07.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 12.06.2017р. по 12.07.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану території в районі Кільцевої дороги у м. Винники

18.2017