12.12.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту внесення змін до детального плану території по вул.Лисика у м. Винники

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 4,17га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту).
В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, який розробляється ДП ДІПМ«Містопроект» (на стадії проектування).

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд (водопостачання, водовідведення, побутова каналізація, відведення поверхневих стоків, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання); інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років; основні техніко-економічні показники детального плану території.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФО-П Столяров Ю.М.

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1131 від 02.11.2017р.

З проектом внесення змін в детальний план території по вул.Лисика у м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 12.12.2017р. по 12.01.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 12.12.2017р. по 12.01.2018р.

Графічний додаток

24.2018